17 czerwca 2020

Ile kosztuje reklama na Facebooku? | Autor: Kinga Bobrowska

Jak to jest z tym Facebookiem? Czy trzeba mieć duży budżet reklamowy, by osiągnąć spektakularny sukces? Cóż, to jedno z tych pytań, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

Czytaj dalej
3 czerwca 2020

Jak napisałem pierwszego e-booka?

Najtrudniejszy pierwszy krok. Właśnie dlatego postanowiłem stworzyć artykuł, w którym krok po kroku wyjaśnię jak przebiegał proces tworzenia mojego e-booka ,,7 skutecznych sposobów pozyskania nowych klientów’’. 

Czytaj dalej
21 maja 2020

Jak zarabiać na blogowaniu?

Jak pewnie wiesz można zarabiać na życie przy pomocy bloga. Niestety, samo pisanie artykułów nie przyniesie Ci wysokich przychodów. Kluczowa będzie strategia działania i stworzenie czegoś, za co czytelnicy będą chcieli zapłacić. 

Czytaj dalej
6 maja 2020

Jak wyprzedzić konkurencję?

Zastanawiasz się jak wyprzedzić konkurencję? Mam dla Ciebie bardzo konkretną wskazówkę – znajdź swoje USP. Co kryje się za tym skrótem i jak znaleźć swoje USP?

Czytaj dalej
29 kwietnia 2020

Jak wykorzystać analizę konkurencji?

Jak analizować marketingowe działania konkurencji? Czy można dzięki analizie konkurencji zwiększyć efektywność swoich działań?

Czytaj dalej
22 kwietnia 2020

Książki o marketingu – moje TOP 19

Które książki o marketingu są moim zdaniem najważniejsze? Te, które były dla mnie dźwignią do efektywniejszych działań. Wszystkie wymienione tu książki przeczytałem.

Czytaj dalej
15 kwietnia 2020

Jak mierzyć skuteczność marketingu?

Analityka marketingowa umożliwi Ci optymalizację Twoich działań, co finalnie przełoży się na wzrost rentowności Twojego marketingu. Posiadasz ogromne możliwości mierzenia marketingu – zwłaszcza w internecie. 

Czytaj dalej
8 kwietnia 2020

Co z marketingiem w czasach ,,biznesowej kwarantanny”?

Lepszy marketing nie jest równoznaczny z wyższym budżetem marketingowym. Nawet jeśli nie jesteś w stanie teraz niczego sprzedawać, możesz zrobić wiele, żeby ruszyć z wielką siłą po koronakryzysie!

Czytaj dalej
1 kwietnia 2020

LinkedIn dla firm – jak pozyskać nowych klientów?

LinkedIn to skuteczne narzędzie do pozyskiwania klientów dla wielu firm. Jak pozyskać nowych klientów dla Twojej firmy na LinkedIn?

Czytaj dalej
19 marca 2020

Poznaj Twoich Klientów

Przedsiębiorco, kto jest Twoim idealnym klientem?

Czytaj dalej