Doskonale wiem, że przedsiębiorcom zależy na konkretach – nowych klientach i rosnącej sprzedaży.

Dlatego analiza i optymalizacja zawsze sprowadza się do pytania:

O ile zwiększyła się sprzedaż?

Ja postrzegam marketing zupełnie inaczej. Podchodzę do każdego przedsiębiorcy indywidualnie. Przeprowadzamy szczerą rozmowę, która pozwala mi zrozumieć jego cele, dowiedzieć się, dokąd zmierza i jak widzi przyszłość. Dzięki temu mogę ze stanowczością powiedzieć: Jestem partnerem w ich biznesie.

Zdjęcie do tekstu
Zdjęcie do tekstu

Kim jestem?

Zacząłem od pomagania organizacjom pożytku publicznego. Od zawsze jarałem się możliwością wprowadzania pozytywnych zmian w otoczeniu.

Swoją pasję do marketingu rozwijałem również w biznesie. Zaczynałem od wspierania lokalnych firm.Obecnie zwiększam przychody ogólnopolskich marek i sklepów internetowych.

Praktyczną wiedzę z przyjemnością przekazuje na swoim blogu oraz na YouTubie (zajrzyj na mój kanał). Możesz mnie również spotkać na wydarzeniach branżowych – chętnie występuje tam jako prelegent.

Prowadzę również szkolenie ,,3 dni z Social Media+Google Ads’’. W praktyczny sposób znajdujemy odpowiedź na pytanie ,,Jak znaleźć drogę do sukcesu w Internecie?’’ Uwielbiam widok notujących ludzi, którzy zdobywają konkretne pomysły na kampanie.

Zapis do newslettera

Poznaj 7 skutecznych sposobów pozyskiwania nowych klientów. Dołącz do ponad 500 subskrybentów mojego newslettera i otrzymaj darmowego e-booka.

Dodatkowo co tydzień otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące efektywnego marketingu w Internecie.
Zdjęcie do tekstu

Sekcja prywatna

Prywatnie mam dwie wielkie pasje: podróżowanie z żoną oraz sport. Jestem wielkim fanem i aktywnym sportowcem-amatorem w siatkówce, kolarstwie, golfie, tenisie oraz koszykówce.

Zimą uwielbiam skoki narciarskie (choć na nartach jedynie zjeżdżam).

Sportowe pasje realizuje również grając na konsoli (chętnie zmierzę się z Tobą w FIFĘ, F1 oraz w UFC 3) 😉

Jak mogę Tobie pomóc?

Zadzwoń i opowiedz o swoim wyzwaniu

506 600 626

Opisz w e-mailu jak mogę Tobie pomóc

marketingdlaciebie@dawidczoska.pl